Şarkıcı Zeliha Sunal’a üvey kızından suçlama

Türkiye günlerdir Zeliha Sunal’la ilgili dramı konuşuyor. Geçen hafta Zeliha Sunal hakkında arka arkaya atılan “Sen önce çocuğunla ilgilen” mesajlar gündeme gelmişti. Ardından Zeliha Sunal’ın herkesten sakladığı bir oğlunun olduğu ve onu 5 yaşından beri görmediği ortaya çıkmıştı. Bu gelişme üzerine açıklama yapan Zeliha Sunal, olayı doğrulayıp, “Genç yaşta evlendim, bir oğlum oldu.

Sabah’tan Gökhan Gökduman’ın haberine göre, aile içi baskı nedeniyle eşimden ayrıldım. Eve dönmemi sağlamak için oğlumu bana vermediler. İletişim kurmaya çalıştım ama çocuk benimle görüşmek istemedi. O benim içimdeki yara” açıklamasını yapmıştı.

1987’DEN BERİ KAYIP

Sunal’ın bu açıklamasının ardından yeni bir gelişme daha yaşandı. Zeliha Sunal’ın üvey kızı N.A.S., avukatı aracılığıyla çok konuşulacak bir açıklama yaptı:

“Zeliha Sunal’ın kendisini mağdur gibi göstermesine inanamıyorum. Sunal’ın oğlu, benim de kardeşim olan Doğa şu an 47 yaşında ve 1987 yılından bu yana kayıp, umarım hayattadır.

Bu arada annesi onunla hiç ilgilenmedi.”

N.A.S., üvey annesi Zeliha Sunal ile bir davasının olduğunu, bu yüzden çıkıp açıklama yapamadığını, bunun yerine avukatı Esennur Ezgi aracılığıyla konuştuğunu belirtti.

N.A.S. ilginç bir açıklama daha yaptı:

“Bu arada annem Belgin, Zeliha Sunal’ın en yakın arkadaşıydı. Ama o, annemin kocasını elinden aldı.”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x